Company News

Verbouwing van speeltuin in Atlanta om een einde te maken aan de ongelijke verdeling van speelplekken

Zoom is onlangs een samenwerking aangegaan met KABOOM! en de plaats Stone Mountain in de Amerikaanse staat Georgia voor de bouw van een nieuwe speeltuin in McCurdy Park die mede door kinderen is ontworpen.
4 minuten lezen

Bijgewerkt op July 15, 2024

Gepubliceerd op December 15, 2022

Rebuilding Atlanta Area Playground To Help End Playspace Inequity
Nicole Gray
Nicole Gray
Product Program Manager, Social Impact

Een impactvolle bijdrage aan de gemeenschap

Tijdens de Growth Summit van dit jaar kondigde het Sales Leadership team van Zoom een schenking aan ter ondersteuning van KABOOM!. Het team ging daarnaast de samenwerking aan met Zoom Cares, onze afdeling voor maatschappelijke impact, om het speeltuinproject in gang te zetten.

“Zoom-medewerkers vinden het belangrijk om iets terug te kunnen geven aan de gemeenschap en dit voelde echt als een betekenisvol gemeenschappelijk geschenk namens ons hele team,” aldus Michelle Dotson, Zooms Head of Go-To-Market Enablement & Strategy. “Door samen te werken met KABOOM! kunnen we de levens van jongeren leuker maken in een gemeenschap waar onze bijdrage echt een verschil kan maken.”

In augustus staken schoolleiders, de gemeente en Zoom de koppen bij elkaar om de speeltuin samen vorm te geven. Leerlingen van de basisschool van Stone Mountain deelden hun tekeningen van hoe hun droomspeeltuin eruit zou zien met de projectleiders, die deze in het uiteindelijke ontwerp van de speeltuin verwerkten. Vertegenwoordigers uit de gemeenschap en de ouders van de kinderen die hun tekeningen instuurden, speelden ook een grote rol in de ontwerpfase. 

Op 17 november kwamen meer dan 70 Zoomies in en rondom Atlanta en vrijwilligers uit Stone Mountain samen om een moderne speeltuin neer te zetten. Naast een donatie voor de bouw gaf Zoom ook Zoom Meetings-licenties aan leraren en medewerkers van de basisschool die ze het hele jaar door kunnen gebruiken.

Dit project maakt deel uit van KABOOM!'s landelijke missie om een einde te maken aan de ongelijke verdeling van speelplekken. De realiteit laat echter zien dat niet elk kind toegang heeft tot een speelplek. Veel te veel kinderen in gekleurde gemeenschappen hebben niet genoeg plekken om te spelen, waardoor ze de lichamelijke, sociale en emotionele gezondheidsvoordelen ervan niet volledig kunnen benutten.

“In de speeltuin in McCurdy Park kunnen kinderen in Stone Mountain met elkaar spelen en nieuwe vrienden maken. Zo ontwikkelen ze spelenderwijs belangrijke sociale, emotionele, cognitieve en lichamelijke vaardigheden,” aldus Beverly Jones, de burgemeester van Stone Mountain. 

“We zijn ontzettend enthousiast over de samenwerking met Stone Mountain, KABOOM! en Zoom”, aldus Char-Shenda Covington, basisschooldirecteur in Stone Mountain. “Onze gemeenschap verdient echt een lichtpuntje. Een veilige, warme en inclusieve speeltuin voor de leerlingen is een geweldige manier om het najaar in te gaan, en deze is mede tot stand gekomen door onze leerlingen. Wij zetten ons in voor de totale ontwikkeling van kinderen, binnen en buiten het klaslokaal.”

Wij van Zoom zijn vereerd dat we deel mochten uitmaken van dit geweldige project. We willen graag burgemeester Jones, schooldirecteur Covington, gemeenteraadslid van Stone Mountain Gil Freeman, het team van KABOOM! en al onze Zoomies bedanken die tijd hebben vrijgemaakt om dit allemaal mogelijk te maken. We hopen dat dit een plek wordt waar achtergestelde kinderen nog jarenlang plezier aan beleven en waar ze zich thuis voelen.

Meer informatie

Zorg is onze kernwaarde hier bij Zoom — we zorgen voor ons bedrijf, onze klanten, onze medewerkers, onszelf en onze gemeenschappen. We beseffen dat elk bedrijf een impact op de wereld heeft, maar wij willen een zo'n positief en waardevol mogelijke impact hebben. Zoom Cares streeft naar een rechtvaardigere samenleving voor mensen en voor de planeet die we allemaal delen.

Ga naar onze website voor meer informatie over ons werk en de organisaties waarmee we samenwerken.

Our customers love us

Okta
Nasdaq
Rakuten
Logitech
Western Union
Autodesk
Dropbox
Okta
Nasdaq
Rakuten
Logitech
Western Union
Autodesk
Dropbox

Zoom - One Platform to Connect